Mūsų tikslas - teikti kokybiškiausias paslaugas rinkoje.

10 metų atlikome šiltinimo ir sandarinimo darbus purškiamomis uždarų porų poliuretano putomis. Visą tą laiką vystėme prekinį ženklą IZOputos®, lankėmės Lietuvos bei užsienio parodose, įgijome tarptautinį „Pasyvių namų vystytojo” atestatą.

Įgyta patirtis ir žinios subrandino mintį, kad ir pati geriausia medžiaga negali patentini vis labiau augančių klientų poreikių.
Didesni reikalavimai šiltinimo efektyvumui, poreikis geresnei garso izoliacijai, netradicinių šiltinimo variantų paieška komponuojant kelias medžiagas, praplėtė naudojamų medžiagų ir paslaugų asortimentą.
Todėl priėmėme sprendimą – padalinti komandą į kelias dalis.  Kolegos liko toliau vystyti IZOputas®, o mes pradėjome dirbti su Šiltinimas365 prekiniu ženklu.

Komandos tikslas – teikti kokybiškiausias paslaugas rinkoje. Mums rūpi vykdomo verslo tęstinumas, todėl pagrindinė komandos dalis yra šeimos nariai.
Mūsų paslaugomis naudojasi didžiausi Lietuvos paukščių ir gyvulių auginimo ūkiai, stambūs daržovių augintojai, autoservisų ir gamyklų savininkai bei privatūs asmenys, ieškantys kokybiško bei ilgaamžio sprendimo už optimalią kainą. Priimdami netradicinius šiltinimo sprendimus, vertiname  šilumos ir garso izoliavimo efektyvumą, patariame kaip pasiekti maksimalų pastato sandarumą, bei patikriname ar konstrukcijose nebus perteklinio garų kondensavimosi.
Kilus klausimams –  konsultuojamės su profesionaliais konstruktoriais ir gamybos technologais. Daugelį sprendimų ar medžiagų, prieš pasiūlydami klientams, išbandome savo namų gerinimui, todėl visada iš praktinės pusės galime pakomentuoti kokio rezultato galima tikėtis, kas nepasiteisina. Savo teiginius grindžiame techninėmis žiniomis ir įgyta praktine patirtimi, o ne mitais ir kažkur girdėtomis istorijomis.

Turėdami ilgametę patirtį, galime teigti, kad didžioji dalis statybinio broko atsitinka dėl priimto neteisingo sprendimo, bei darbų technologijos nesilaikymo. Glaudūs mūsų komandos ryšiai maksimaliai padidina visų dalyvių asmeninę atsakomybę už galutinį rezultatą, todėl klausimų dėl atliktų darbų kokybės kyla ne dažniau kaip 1-2 atvejais iš 50.
Jei spręsti atsiradusiai problemai neužtektų mūsų pastangų ir lėšų, esame savo veiklą apdraudę draudimo kompanijoje, kuri tikrai kompensuos mūsų klientų ar jų kaimynų patirtą žalą.

Esame pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus, todėl kviečiame prisijungti prie gausaus mūsų klientų būrio.

Susisiekime

Žilvinas Jocius

Įmonės vadovas

Skambinkite telefonu

+370 (671) 16889

Rašykite el. paštu

info@siltinimas365.lt